25 Червня, 2026

На Вінниччині два конфісковані автомобілі передали ЗСУ

На Вінниччині два конфісковані автомобілі передали ЗСУ

Два автомобілі, які могли роками простоювати на штрафмайданчику, відтепер працюватимуть на потреби українських військових. За сприяння Жмеринської окружної прокуратури одному з підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України передали конфісковані Renault Kangoo та Ford Focus.

Передача транспорту відбулася у травні–червні 2026 року після завершення необхідних юридичних процедур. Як повідомили у прокуратурі, автомобілі були речовими доказами у кримінальних провадженнях, пов’язаних із підробкою або заміною номерів агрегатів транспортних засобів, а також використанням підроблених документів.

У ході розслідування встановити осіб, причетних до вчинення правопорушень, не вдалося. Відтак за клопотанням прокурорів суд ухвалив рішення про конфіскацію транспортних засобів у дохід держави. Після набрання рішеннями законної сили автомобілі передали військовослужбовцям. Транспорт використовуватимуть для виконання службових та бойових завдань.

У Жмеринській окружній прокуратурі зазначають, що й надалі сприятимуть передачі майна, конфіскованого за рішеннями судів, на потреби української армії. Такі рішення дозволяють не лише ефективно використовувати державне майно, а й посилювати спроможності підрозділів, які сьогодні боронять країну.

В умовах війни навіть один автомобіль може врятувати життя, допомогти з евакуацією, доставкою необхідного обладнання чи виконанням бойових завдань. Саме тому кожна одиниця техніки, передана військовим, стає ще одним внеском у зміцнення обороноздатності України.