У Жмеринці завершилася програма стажування молоді в органах місцевого самоврядування, яка тривала 15 робочих днів і була спрямована на залучення активної молоді до управлінських процесів громади. Про це повідомляє Жмеринська міська рада. Протягом стажування учасники мали змогу: Програма дала можливість молодим людям на практиці побачити, як працює місцева влада, і зрозуміти, яким чином вони можуть […]