Працівники Шаргородського районного суду долучилися до програми Всесвітньої організації охорони здоров’я «Самодопомога+», спрямованої на підтримку ментального здоров’я та розвиток навичок подолання стресу. Пише Жмеринка онлайн з посиланням на Проєкт Життєстійкість Шаргородської ТГ. 24 червня у приміщенні суду відбулася друга сесія програми під назвою «Знімаємось з гачка». Заняття провели соціальна менеджерка Центру життєстійкості Шаргородської громади Марія […]